Kompleksowa likwidacja szkód

komunikacyjnych i majątkowych.

Strona główna Kariera

Kariera

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert została powołana celem scentralizowania w ramach jednego podmiotu likwidacji szkód towarzystw ubezpieczeniowych wchodzących w skład Vienna Insurance Group: Compensa TU SA, Benefia TU SA, InterRisk TU SA oraz PZM TU. Od 1 stycznia 2012roku VIG Ekspert przejął struktury rzeczoznawcze (ok. 150 rzeczoznawców) od spółki Auto-Ekspert i Call Center (50 pracowników) od spółki Capitol. W ciągu 2012 roku do VIG Ekspert dołączyły poszczególne zespoły zajmujące się likwidacją merytoryczną szkód.


VIG Ekspert działa na terenie całej Polski. Centrala, Call Center oraz część zespołów likwidacji technicznej i merytorycznej, znajdują się w Warszawie, w dwóch lokalizacjach: przy Al. Jerozolimskich 162 oraz przy ul. Rydygiera 21.


Poszczególne jednostki likwidacji merytorycznej to:

  • Centralna Likwidacja Szkód w Warszawie
  • Regionalne Centrum Serwisowe Warszawa
  • Regionalne Centrum Serwisowe Poznań
  • Regionalne Centrum Serwisowe Katowice

Likwidacją techniczną zajmuje się łącznie ok. 190 Rzeczoznawców, pracujących w 53 jednostkach terenowych w całym kraju.


Działalność VIG Ekspert opiera się na ludziach, ich wiedzy, odpowiedzialności i profesjonalizmie. Dlatego też jesteśmy świadomi, że naszym największym kapitałem i wartością są Nasi Pracownicy, a dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy VIG Ekspert stale się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku oraz w oczach naszych Klientów. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 500 Pracowników w całej Polsce. Nasza polityka polega na dużej dbałości o warunki ich pracy oraz rozwój zawodowy.

Do góry