Kompleksowa likwidacja szkód

komunikacyjnych i majątkowych.

Strona główna Kim jesteśmy Klienci o nas

Klienci o nas
 • „Wasze działanie - błyskawica! Jeżdżę od 1984r. i jest to moja pierwsza kolizja i coś tam chcę otrzymać od zakładów ubezpieczeń. Pierwszy też raz mam do czynienia z InterRisk – no, no ... tylko chwalić. Dziękuję za fachowe i konkretne podejście do tematu.”


  „Chciałem podziękować za błyskawiczne załatwienie sprawy odszkodowania. Pieniądze już mam na koncie także mogę przystąpić do naprawy auta. Jestem naprawdę mile zaskoczony, na pewno polecę Państwa firmę znajomym.”


  „I takim osobom jak Pani należy się duży szacunek! Wszystko jasno i na temat - opisane co i jak zrobić, za to PANI BARDZO DZIĘKUJE. Co do wyceny to bardzo dziękuje, że tak szybko zrobione. Jutro podjadę autem do ASO i porozmawiam z mechanikami o naprawie auta.”


  „Składam podziękowanie za skuteczną i szybką likwidację szkód, pełen profesjonalizm, uprzejmość i zawsze dobry nastrój.”


  „Powiem szczerze że z takim poziomem obsługi klienta już dość dawno się nie spotkałem. W czwartek wieczorem zgłosiłem szkodę, rzeczoznawca skontaktował się ze mną w piątek i umówiliśmy się na poniedziałek. W środę gotowa była wycena, w czwartek rano przefaksowałem dokumenty, a dzisiaj w piątek już mam kwotę na koncie. Bardzo dziękuję za tak szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy. Ostatnio w tym kraju wszystko zaskakuje mnie na minus, a tym razem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem i szybkością działania.”


  „W imieniu firmy pragnę podziękować Państwu za rzetelną obsługę samochodów naszej floty w roku 2013 przez waszego pracownika. Pragnę nadmienić, że wszystkie tematy szkodowe są obsługiwane w sposób bardzo profesjonalny. O wszelkich brakach dokumentów jesteśmy informowani na bieżąco, a weryfikacja dokumentacji odbywa się szybko i sprawnie dzięki czemu wszystkie szkody są szybko likwidowane i na bieżąco rozliczane. Współpraca jest miła, lekka i przyjemna. ”


  „Dziękuje bardzo za pomyślne i ekspresowe załatwienie sprawy w związku z wypłaceniem odszkodowania za szkodę. Pieniądze zostały już przelane na moje konto, decyzje także otrzymałam pocztą. Milo mi było mieć z Panem przyjemność. Jeszcze raz bardzo dziękuje za wyrozumiałość w mojej sprawie i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania.”


 • „Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tak fachowym, miłym i szybkim działaniem z Państwa strony.”


  „W imieniu firmy chciałbym podsumować wzorową współpracę w 2013 roku z opiekunem, a przy okazji podziękować za rzetelną i profesjonalną obsługę floty samochodów służbowych, zarówno przy samochodach będących Naszą własnością jak i samochodach leasingowych, a w chwili obecnej użytkowanych przez pracowników. Jednocześnie informuję, że likwidator zawsze służy fachową pomocą i zawsze stara się rozwiązywać wszelkie problemy, na bieżąco informuje o ewentualnych brakach w dokumentacji, a weryfikacja dokumentów następuje sprawnie, dzięki temu wszelkie odszkodowania wypłacane są terminowo.”


  „Faktycznie odszkodowanie już wpłynęło (tuż po e-mailu do Pana). Dziękuję za przesłaną informacje i sprawne działanie firmy INTERRISK – jestem pod wrażeniem.”


  „Jeszcze raz mnie Pan zaskoczył i chciałem podziękować , właśnie mam auto po oględzinach. Dzięki!”


  „Normalnie nie wiem jak dziękować, powtarzam po raz kolejny, jest Pan niezastąpiony!”


  „Bardzo dziękujemy za odszkodowanie. Nie ukrywam, że przywrócili mi Państwo trochę wiary w ubezpieczycieli.”


Do góry