Michał Makarczyk smallPersonSize

  Michał Makarczyk - Prezes Zarządu

  Ukończył studia magisterskie na Wydziale Historycznym oraz podyplomowe z zakresu Psychologii Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent studiów podyplomowych z seminariami doktoranckimi Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości, na kierunku Metodologii Badań w Naukach Ekonomicznych.

  Od ponad 25 lat związany z branżą ubezpieczeniową. Pracował w różnych towarzystwach ubezpieczeń. Z Vienna Insurance Group współpracuje od lutego 2011 roku. Po wdrożeniu w ramach Grupy VIG własnej struktury assistance, poprowadził projekt stworzenia nowej spółki Global Assistance Polska Sp. z o.o., w której objął stanowisko Prezesa Zarządu.


  W wolnym czasie chętnie podróżuje, uprawia szermierkę i gra w tenisa.

  Robert Kruszewski bigPersonSize

  Robert Kruszewski - Zastępca Prezesa Zarządu

  Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie na kierunku finanse. Ukończył studia Executive MBA Accredited by Association of MBAs Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada kilka certyfikatów z zakresu finansów, ubezpieczeń, zarządzania, międzynarodowych instytucji finansowych takich jak: Swiss Re, Ernst&Young, Limra.

  Karierę zawodową rozpoczął od pracy w TUiR WARTA gdzie po raz pierwszy zetknął się z likwidacją szkód. Od 2000 roku współpracuje z Vienna Insurance Group Polska. Miał okazję przejść kolejne etapy drogi zawodowej jako likwidator szkód, kierownik, dyrektor, członek Zarządu. Brał udział lub był współautorem wielu projektów związanych z likwidacją szkód, centralizacją struktur likwidacji szkód w BTUiR Heros S.A., połączeniem ww. spółki z Compensa TU S.A. VIG, reorganizacją oraz budową od podstaw struktur likwidacji. Współpracuje z austriacką grupą ubezpieczeniową sprawując funkcje Dyrektora Departamentu Likwidacji Szkód Compensa TU S.A., Dyrektora Likwidacji oraz Prokurenta PZM TU S.A., Członka Zarządu Auto-Ekspert Sp. z o.o., Dyrektora Departamentu Likwidacji Szkód InterRisku TU S.A., Zastępcy Prezesa VIG Ekspert.

  W wolnym czasie uprawia sport pod wszelką postacią, pasjonuje się historią Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

  Włodzimierz Lewandowski smallPersonSize

  Włodzimierz Lewandowski - Członek Zarządu

  Wyksztalcenie wyższe, absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie.

  Karierę zawodową rozpoczął w PLL LOT. Z rynkiem ubezpieczeń związany od ponad 20 lat, w trakcie których zdobył bogate doświadczenie w zakresie likwidacji szkód. Początkowo w TUiR WARTA jako licencjonowany Rzeczoznawca. Następnie od roku 2000 do 2011 w Generali TU S.A. jako Kierownik Zespołu Rzeczoznawców, Kierownik Zespołu Obsługi Roszczeń, Zastępca Dyrektora Departamentu Likwidacji Szkód. W 2011 roku wrócił do TUiR WARTA jako Dyrektor Departamentu Technicznej Likwidacji Szkód. W październiku 2014 roku został Członkiem Zarządu Spółdzielni Usługowej VIG Ekspert, gdzie zarządza Techniczną Likwidacją szkód komunikacyjnych i majątkowych.

  Zainteresowania: turystyka, motoryzacja, jazda na nartach.

  Informacja

  Aktualna przeglądarka nie jest wspierana prosimy zainstalować nowszą nowszą werję, lub użyć innej: