Kompleksowa likwidacja szkód

komunikacyjnych i majątkowych.

Strona główna Kim jesteśmy Zarząd

Zarząd

Michał Makarczyk - Prezes Zarządu

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Historycznym oraz podyplomowe z zakresu Psychologii Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent studiów podyplomowych z seminariami doktoranckimi Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości, na kierunku Metodologii Badań w Naukach Ekonomicznych

Z branżą ubezpieczeniową związany od 1993 roku. W latach 1993 – 1999 pracował w TUiR WARTA S.A.. W kolejnych latach sprawował kierownicze funkcje w Grupach Generali TU S.A. i PZU S.A. W roku 2001 został Dyrektorem Biura Likwidacji Szkód i Spółki Ekspert Pomoc Ubezpieczeniowa w STU ERGO HESTIA S.A., gdzie uczestniczył m.in. w budowie pierwszej w Polsce struktury mobilnych likwidatorów. W roku 2005 objął stanowisko Dyrektora Departamentu Likwidacji Szkód/Prokurenta Zarządu w Grupie Generali, a w marcu 2010 roku został powołany na Członka Zarządu Spółki Generali Finance Sp. z o.o.. W Vienna Insurance Group pracuje od 01 lutego 2011 - początkowo jako Członek Zarządu Capitol Sp. z o.o., Członek Zarządu Auto-Ekspert Sp. z o.o. oraz Dyrektor ds. Regionalnych Centrów Serwisowych. Obecnie Prezes Zarządu Spółdzielni Usługowej VIG Ekspert w Warszawie oraz w Compensa TU S.A. VIG Prokurent Zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Likwidacji Szkód.

Prywatnie interesuje się teatrem i operą. W wolnym czasie chętnie podróżuje, jeździ na nartach i gra w tenisa.

Robert Kruszewski - Zastępca Prezesa Zarządu

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie na kierunku finanse. Ukończył studia Executive MBA Accredited by Association of MBAs Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada kilka certyfikatów z zakresu finansów, ubezpieczeń, zarządzania, międzynarodowych instytucji finansowych takich jak Swiss Re, Ernst&Young, Limra. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w TUiR Warta gdzie po raz pierwszy zetknął się z likwidacją szkód. Od 2000 roku współpracuje z Vienna Insurance Group Polska. Miał okazję przejść kolejne etapy drogi zawodowej jako likwidator szkód, kierownik, dyrektor, członek Zarządu. Brał udział lub był współautorem wielu projektów związanych z likwidacją szkód, centralizacją struktur likwidacji szkód w BTUiR Heros S.A., połączenia ww. spółki z TU Compensa S.A., reorganizacją oraz budową od podstaw struktur likwidacji. Współpracuje z austriacką grupą ubezpieczeniową sprawując funkcje Dyrektora Departamentu Likwidacji Szkód Compensa TU S.A., Dyrektora Likwidacji oraz Prokurenta PZM TU S.A., Członka Zarządu Auto-Ekspert sp. z o.o., Dyrektora Departamentu Likwidacji Szkód InterRisk TU S.A., Zastępcy Prezesa Vig Ekspert.

W wolnym czasie uprawia sport pod wszelką postacią, pasjonuje się historią Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Włodzimierz Lewandowski - Członek Zarządu

Wykształcenie wyższe, absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w PLL LOT. Z rynkiem ubezpieczeń związany od 18 lat w trakcie, których zdobył bogate doświadczenie w zakresie likwidacji szkód. Początkowo w TUiR Warta jako licencjonowany Rzeczoznawca. Następnie od roku 2000 do 2011 w Generali TU S.A. jako Kierownik Zespołu Rzeczoznawców, Kierownik Zespołu Obsługi Roszczeń zastępca Dyrektora Departamentu Likwidacji Szkód. Od 2011 ponownie TUiR Warta jako Dyrektor Departamentu Technicznej Likwidacji Szkód. Od 1.10.2014 Członek Zarządu Spółdzielni Usługowej VIG Ekspert nadzorujący Call Center oraz Departament ds. Sieci Rzeczoznawców Komunikacyjnych i Majątkowych.

Zainteresowania: turystyka, motoryzacja, jazda na nartach.

Do góry