Kompleksowa likwidacja szkód

komunikacyjnych i majątkowych.

Szkolenia

W VIG Ekspert przykładamy szczególną wagę do wiedzy merytorycznej Pracowników. Są oni bowiem naszą wizytówką w oczach Klientów. To ważne, aby regularnie podnosić kwalifikacje i poziom wiedzy poszczególnych osób. Jest to warunkiem koniecznym, aby Pracownicy mogli sumiennie i rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Dbamy o to, aby szkolenia były zawsze prowadzone przez profesjonalistów, autorytety w swojej dziedzinie – nasi Pracownicy uczą się od najlepszych!

 • Szkolenia wprowadzające


  Dla nowych Pracowników organizujemy szkolenia wprowadzające. Ich celem jest wprowadzenie do Firmy każdej nowej osoby, zapoznanie ze strukturą, działami, z którymi dana osoba będzie współpracowała, a także z obowiązkami i procedurami obowiązującymi na nowym miejscu pracy. Za wdrożenie i wsparcie nowego Pracownika odpowiedzialny jest Opiekun, który służy pomocą i radą we wszystkich ważnych kwestiach tak, aby nowa osoba czuła się komfortowo i mogła w pełni uczestniczyć w życiu i rozwoju firmy.

 • Szkolenia merytoryczne


  Nasi Pracownicy mogą korzystać ze szkoleń wewnętrznych, które skierowane są do różnych grup pracowniczych. Oferowane są szkolenia merytoryczne z zakresu likwidacji szkód czy produktów ubezpieczeniowych i technik sprzedaży. Dla kadry menedżerskiej przygotowane są specjalne szkolenia menedżerskie, dopasowane do bieżących potrzeb rozwojowych uczestników.

 • Szkolenia językowe


  W VIG Ekspert funkcjonuje program dofinansowania do szkoleń z języka angielskiego oraz niemieckiego, dla osób, dla których znajomość tych języków jest kluczowa w wykonywaniu obowiązków służbowych.

 • Szkolenia zewnętrzne, studia podyplomowe


  Pracownicy VIG Ekspert mają możliwość uczestniczenia także w wysokospecjalistycznych szkoleniach zewnętrznych (wybierane z oferty firm szkoleniowych). Pracodawca dofinansowuje również studia podyplomowe Pracownikom, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Do góry